Muzyka z głośnika - najlepszy DJ, prezenter oraz wodzirej na wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe!
Oferta

Aby choć odrobinę poznać nasze umiejętności, najlepiej zobaczyć nas w "akcji"

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy filmy w naszym udziałem, które udostępnimy Wam w postaci linku na YT - wystarczy do nas napisać kontakt@muzykazglosnika.pl lub zadzwonić 603 945 628 - koniecznie podajcie termin Waszego wesela.

Muzyka z Głośnika popłynie wszędzie tam, gdzie zapragniecie dobrze spędzić czas z naszym udziałem. Jeżeli zamieszkujecie województwa podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie i organizujecie przyjęcie weselne, z przyjemnością oprawimy je muzycznie zgodnie z Waszymi sugestiami, oraz urozmaicimy zabawami i konkursami, których szczegóły ustalimy z Wami podczas spotkań przedweselnych możliwych również przez Skype. Naszym zadaniem na weselu nie jest jednak wyłącznie oprawa muzyczna, ale poprowadzenie wieczoru w taki sposób, abyście czuli się na nim swobodnie, ze świadomością, że wszystko, co zaplanowaliście się uda. Przez cały ten czas jesteśmy dla Was, a nie odwrotnie. Umiejętnie łączymy każdy element wesela, aby żaden z Gości nie czuł się pominięty.

Nie wstydzimy się swojego chrześcijańskiego światopoglądu, według którego staramy się poprowadzić każde spotkanie. W naszych zabawach nie znajdziecie podtekstów erotycznych, czy zachęty do obscenicznych zachowań, które komukolwiek mogłyby wyrządzić krzywdę zarówno zdrowotną jak i moralną.

Jeśli chcecie się zapoznać z opiniami o nas, zapraszamy na nasz profil na facebook.com/muzykazglosnika, tam znajdziecie osoby, u których graliśmy.

Ostatnio nawet znalazłem kilka ciepłych słów tutaj, co jest dla nas miłą niespodzianką: http://polki.pl/we-dwoje/opinie;muzyka;z;glosnika,f_opinie,40062.html

Jako nieliczni gramy do ostatniego tancerza na parkiecie, co często kończy się imprezą do białego rana

Zapraszamy do współpracy przyszłych Państwa Młodych,  Szanownych  Rodziców  przygotowujących przyjęcie weselne, oraz osoby organizujące imprezy okolicznościowe od studniówek przez półmetki, osiemnastki, jubileusze, bale sylwestrowe, andrzejkowe, karnawałowe, szkolenia, oraz integracyjne spotkania firmowe.

Warsztat wodzirejski doskonalimy wspólnie z przyjaciółmi z branży kilka razy w roku na organizowanych przez Ośrodek Profilaktyczno-Szkoleniowy im. ks. Franciszka Blachnickiego w Katowicach spotkaniach. Daje to gwarancję najwyższej jakości obsługi prezentersko - wodzirejskiej Waszego wyjątkowego wieczoru.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wybranych zabaw, na które zostaliśmy zaproszeni.

Muzyka z Głośnika to projekt związany z firmą Teletechnika Grzegorz Budak, z siedzibą w Chmielniku pod numerem 810 (NIP: 813-284-54-54). Nie działamy "na dziko", a całkiem legalnie, wystawiając rachunki i płacąc podatki. Daje to współpracującym firmom możliwość odliczenia kosztów naszej usługi od uzyskiwanych dochodów.

 

Muzyka z głośnika - najlepszy DJ, prezenter oraz wodzirej na wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe!

Realizacja: xin.pl   strony internetowe rzeszów